sobota 29. března 2014

MISS SPORTY - KHAKI GREEN

Krásné dopoledne, 

Khaki je barva, kterou ráda nosím právě v tomto období. Je to sice tmavší zelená, ale právě tu můžeme vidět na listech kytiček a stromů na jaře a v létě. Dneska vám ukážu, lak na nehty od Miss Sporty (7ml) odstín 14, tedy Khaki.   
                                                                                                                                                                   
Good morning guys, 

Do you like khaki colour? I like wearing this colour during this time so much. It´s kind of darkish green which we can see on leaves of flowers and trees right now and during summer. Today, I would like to show you a nail polish which I bought in a drug store. It´s Miss Sporty, shade 14 (7ml). 
Laky od Miss Sporty mám moc ráda. Líbí se mi jejich barvy, dokonce bych řekla, že mi tyto laky na nehtech drží nejdéle ze všech laků, co mám. Z této řady mám další dva odstíny a to vínový (24) a lila (7), který je mým absolutně nejoblíbenějším lakem ze všech, které vlastním. Laky jsou jenom očíslovány, takže pokud plánujete koupi nějakého z nich, tak čísla hledejte na spodku lahvičky. Štěteček je širší než klasické štětečky, aplikace je snadná, ale klasickým štětečkem se dostanete lépe na úplné okraje nehtu.
                                                                                                                                                                   
I presonally like nail polishes by Miss Sporty. I like the colours and I would say that those nail polishes last quite a long time on my nails compare to the other nail polishes I have. In my collection, I have another two nail polishes from Miss Sporty, burgundy (24) and lilac (7) which is my favorite. Brush is wider than the classic version but the application is okay.


Jak se Vám tato barva líbí? jste s těmito laky taky tak spokojené, jako já?
                                                                                                                 
Do you like this khaki nail polish? are you also satisfied with nai polishes by Miss sporty like me?

2 komentáře:

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!