čtvrtek 23. října 2014

Original Fashion E-shop CROSS THE LINEX

Krásný den,

dnes bych vám ráda představila jeden e-shop www.crossthelinex.com. Oblečení z tohoto asijského obchodu nevypadá vůbec špatně, právě naopak mě velmi zaujaly některé kousky, protože jsou velmi originální. Tato originalita přichází od jedenácti různých asijských designerů, kteří tvoří své vlastní styly a design oblečení. Když se na jejich eshop podíváte, tak můžete vidět, že tam mají různé druhy designů např. detail zmrazené kytky, černobílá kombinace, výrazné barvy, různé odstíny modré a další. Mně osobně se nejvíce líbí právě detail zmrazené kytky (frozen flower) nebo černobílé kombinace.

Malá zmínka k cenám, které tam jsou uvedené v Hongkongském dolaru. Pokud jsem dobře převáděla, tak mi ty ceny přijdou poměrně vysoké. Bundy se tam pohybují něco málo přes 2.500 Kč. Pokud se tam ale zaregistrujete, tak na produkty získáte nějakou slevu.

Hey guys,

today, I would like to introduce you one amazing Asian fashion e-shop www.crossthelinex.com where is clothes which is created by really original designers based in Asia because as you can see on their website the clothes is very different from a normal, casual style. Every piece is somehow original. For example, their September fashion is inspired by ,, a frozen flower" isn´t it interesting? For me, the clothes look really nice and supercool, especially piecies with flowers, lace and some special little details. As you can read on their website, there are more designers so it means that each has got its own style. Don´t hesitate to have a look on the e-shop and become their member.

A tady nějaké fotky z černobílé kombinace: There are some photos from the black and white combo:

Cross The Line
Asian Fashion Designer Platform

Facebook:  Cross The Line
Twitter:         https://twitter.com/Crosstheline148 komentářů:

 1. Eshop znám, mají tam krásné originální věcičky, dražší jsou, ale zase jsou to originály ručně tvořené mladými lidmi :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s tebou! mají tam krásné a originální věci :)

   Vymazat
 2. The first outfit is gorgeous. xx

  http://ninasstyleblog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ten ještě neznám a určitě se tam mrknu:-)
  www.passengersmaniac.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!