sobota 16. května 2015

ZARAGOZA

Krásný den, 

dnes bych Vám ráda ukázala pár fotek z mého výletu do Zaragozy (Španělsko) a sdělila vám, jak se mi tam líbilo a co tam třeba můžete vidět. Dle mého názoru to není místo, které by mě nějak ohromě uchvátilo, ačkoliv má opravdu krásné centrum a památky. 

Zaragoza leží na řece Ebro a nachází se v autonomním společenství Aragonie, což je severovýchod Španělska. Okolí města je velmi suché, pouštního typu. Můžete zde vidět krásné skály, různé pískovcové útvary, pyramidy a bungalovy z písku, které je tu již z doby Římanů, kteří se tu v minulosti usídlili. V centru se nachází mnoho monumentů, krásné kostely a chrámy, také zde ale najdete spoustu obchodů s oblečením, velká obchodní centra jako je El Corte Inglés se spoustu zahraničními značkami oblečení i kosmetiky. 

Pokud vás zajímá kde se ubytovat, tak bych vám mohla doporučit TRYP Zaragoza Hotel odkaz zde. Pokoje jsou velmi útulné a vybavené, po celou dobu vašeho pobytu můžete využívat fitness a určitě i něco dalšího, ale na to jsem bohužel neměla čas. V hotelu si můžete objednat jídlo, které vám přinesou až do pokoje nebo se dá i občerstvit na recepci či v jejich restauraci. Jediné, co mi vadilo je to, že večeře se podávají až po 21:00hod a obědy po 13:00hod, takže se člověk prostě musí přizpůsobit. 

Na prohlídku celého města vám bude stačit jeden den, takže pokud byste si chtěli udělat třeba malý výlet z Barcelony nebo jiného blízkého místa, tak určitě neváhejte a jeďte se tam podívat.Kdyby Vás zajímal můj outfit, tak džíny jsou z Inside (místní značka oblečení), svetr a tričko z H&M.

PLAZA DEL PILAR 

PLAZA DE TOROS 

PALACIO DE LA ALJAFERÍA DE ZARAGOZA 

10 komentářů:

 1. Tam je taková zima že máš bundu? Nikdy jsem v Zaragoze nebyla a ani neplanuji ale určitě to může stát za to se sem podívat. Je super že podnikáš takovéhle výlety kde se podíváš i do jiných míst.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, v Zaragoze jsme byli na začátku dubna a bylo tam teplo, ale foukal studenej vítr. Na tričko to rozhodně nebylo ;)

   Vymazat
 2. pekné fotky, do španielska by som sa určite rada niekedy raz pozrela :)
  letná giveaway
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné fotky :)

  PS: U mě na blogu právě probíhá GIVEAWAY!:)
  Budu ráda, když se zapojíš!:)
  http://www.lovies47.cz/2015/04/giveaway-03.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!