čtvrtek 10. listopadu 2016

A serial tip - Seriálový tip

Krásné čtvrteční odpoledne,

už jsme za půlkou týdne a zítra se můžeme těšit na víkend. Já oba dva dny strávím studiem španělštiny a angličtiny a jen doufám, že aspoň na chvilku vylezu z mého teplého pokoje, protože se nám tady ve Španělsku taky pěkně ochladilo. Nicméně, zítra nebo v sobotu bych se chtěla podívat do té posilovny, takže uvidím, jak moc aktivní budu.

Hey guys! 

we are behind the first half of this week and we can start looking forward to the weekend. I am going to spend it by studying Spanish and English and I just hope going out of my super warm room because we are having quite a cold weather here in Spain. However, I am planning to try the local gym tomorrow or on Saturday so let's see how active I will actually be. 

Tento měsíc jsem si oblíbila jeden seriál ,,Vikingové", který se mi začal opravdu hodně líbit. Asi se ale nebude líbit každému, protože je to historické téma, ale i tak vás třeba může bavit. Určitě se na něj koukněte, protože herci, kostýmy a dobová atmosféra jsou těmi nejlepšími průvodci filmu. Samotný děj je také velmi zajímavý.

I have started to watch a TV series ,,Vikings" that was recommended me to watch. I genuinely like it and I suppose that it is not everyone's taste because it is a historical serie but it can suck you in the story, don't give it up! I mainly like the actors, costumes and the historical atmosphere and of course the plot. So far, I have seen only the first season so I cannot tell you much about it yet but I will update my review after I watch most of it. 

What about you? Have you seen this serial? 

A co vy? Znáte tento seriál?


2 komentáře:

  1. Mě tyto seriály s historickou tématikou moc nebaví, ale přítel na něj teď začal koukat, takže sem tam se s ním kouknu :).
    BeautyOfLife blog

    OdpovědětVymazat
  2. Serial Jani neznam, tak aspon mrknu jaky je :) Ja ted pres rok nekoukam na serialy, neni cas i kdyz videa na youtube jsou obcas dlouhy jak serial :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!