čtvrtek 29. prosince 2016

Happy New Year 2017!

Krásný večer,

toto je pravděpodobně poslední článek v tomto roce! Přeji Vám krásné prožití Silvestra a ten nejlepší vstup do Nového roku 2017! Půl mého posledního dne v tomto roce oslavím s rodiči a zbytek až do půlnoci s kamarádkou. Koupila jsem si nový fotoaparát Nikon Coolpix B500, takže se můžete těšit na spoustu kvalitních (tedy doufám) fotek. A nějaká ta předsevzetí? ano, nějaká mám. V roce 2017 bych si chtěla udělat certifikáty z angličtiny a španělštiny. V Cordobě bych chtěla zkusit skydiving a chtěla bych chodit alespoň třikrát týdně cvičit, naučit se hrát na kytaru a určitě bych chtěla navštívit nějakou novou zemi, kde jsem ještě nebyla. 

Nenechte se rozladit dnešním sociálním tlakem, který na nás silně působí ze všech stran. Zůstaňte sami sebou a nebojte se dávat najevo vaše emoce a city, protože proč by to mělo být špatné? bláznivé? nebo riskantní? Většina lidí se toho bojí, ale když si budete stát za svým, tak věřte, že se vám v životě spousta věcí splní a když ne vše, tak nezoufejte, protože můžete začít s něčím novým. Napište knížku, přihlašte se do kurzu tancování, navažte nové kontakty a žijte svůj život naplno!

S úsměvem do tohoto Nového roku vstupuji já a těším se, co nového mě v dalším roce čeká!


8 komentářů:

 1. Věřím, že příští rok bude lepší.. Věřím v to každý rok, tak snad to už vyjde.
  Šťastný nový rok girl.

  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo! každý rok je super! plný nových zážitků a věcí. Můžou být negativní, či pozitivní, ale pokaždé nás nějak obohatí ;)

   Vymazat
 2. Taky ti přeji úspěšný a štastný rok 2017 :)

  beauty-brunett.blogspot.co.

  OdpovědětVymazat
 3. taksito ti rpajem šťastný nový rok !!! :))

  Tammybeaty

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!