pátek 12. ledna 2018

Valentýnský wishlist

Krásný večer,

dnes bych vám ráda ukázala pár kousků z mojí oblíbené stránky Zaful. Ráda si tam ve svém volném čase projíždím různé kolekce a trendy oblečení, a proto bych vám dnes ráda ukázala pár z těch mých oblíbených. Bude se spíš jednat o zimní a jarní šaty. Tak jdeme na to!

Já jsem zarytou zastánkyní nošení šatů, a to nejen v létě, ale i v zimě. Vybírám si ale jiné typy látek, a to třeba svetrové, anebo takové ty teplejší. Vybrala jsem troje šaty, které se mi na stránkách líbily nejvíce a jedny z nich už dokonce vlastním, ale v krémové barvě. Už jsem na ně dělala samostatný článek, ale dala jsem vám sem ještě jednu fotku na ukázku. Mimochodem se blíží Valentýn, a proto jsem už dala dvě srdíčka do koláže, no a tyhle šaty by se myslím i na takový hezký den hodily. Na Zafulu mají i přímo Valentýnské slevy pod tímto odkazem Zaful valentine's day sales
Já se ale musím zmínit o jejich super vymakané valentýnské stránce. Když jsem ji otevřela, tak na mě vykouknul výběr ze tří kategorií a to "sweet girls", "sexy girls", "cool girls", což mi přijde právě strašně COOL to takhle hezky rozdělit a vy si pak dle vašeho uvážení vyberete, jak ten den chcete vypadat. Taky tam chvilku hraje hudba, tak se nelekněte. Stránky věnované Valentýnu najdete zde: Valentines day special. Mají tam i uvedenou hezkou větu v angličtině, že "the valentines activity start on January 12th", což je pravda, protože shon před nějakým svátkem či událostí začíná vždycky jen dva dny předem, nikdy dřív 😸.


Nakonec jsem vám chtěla ukázat, jaké typy oblečení se vám objeví, když rozkliknete třeba tu "sweet girls". Mně se tento nápad velice líbí, a i když Valentýna neslavím (protože nemám s kým), tak mi to přijde jako super příležitost si alespoň nakoupit nějaké krásné oblečení v červené nebo růžové barvě. Já osobně bych si z jejich nabídky rozhodně vybrala. Jinak tyto kousky najdete zde: Zaful valentine's day 2018Pokud byste si na Zafulu něco objednávali, tak určitě nezapomeňte použít slevový kód: ZAKIRA.

21 komentářů:

 1. I já bych si určitě vybrala, ale mám ráda, když si můžu oblečení vyzkoušet a osahat. Zimní šaty se mi taky moc líbí, ale nenosím je. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Ty šaty na začátku jsou krásné :) a jinak bych si určitě vybrala v kategorii pro sweet girls, líbí se mi takové oblečení :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) je hezké, mně se líbí všechny tři styly :)

   Vymazat
 3. Hi! I see that you a fantastic blog!
  I really like your design and that's how you write😊
  I like to be in touch with so great and inspirational blogs. That why i wanted ask
  follow for follow? My Blog<3

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné věci, zimní šaty se mi moc líbí :)

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
 5. Great post! Love your blog. :)

  Follow for follow?
  http://alexanic.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Ze Zafulu objednávám ráda :)

  OdpovědětVymazat
 7. Amazing post!!!

  Would you like if we were to follow each other ? I would be happy . this is my link http://www.ludatischenko.com

  OdpovědětVymazat
 8. Ty "svetrové" šaty jsou moc pěkné!

  OdpovědětVymazat
 9. love it :D

  http://alafolie-toinsanity.blogspot.hr/

  OdpovědětVymazat
 10. Ty prostřední zelené s těmi vyšívanými rukávy se mi také líbily :) Tak si je zkus objednat a pak nafoť nějaký hezký outfit, ať se s námi podělíš o to, jak vypadají naživo :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť je mám na té druhé fotce právě :D. Akorát, že jsou v béžové barvě ;)

   Vymazat
 11. Great wishlist. Do you want to follow each other? Let me know on my blog so I can follow you back. ♥

  The Fashion Spell | VLOG: Christmas in Romania
  Winter Double Spell INTERNATIONAL GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!