středa 7. února 2018

Zamyšlení nad Valentýnem + tipy na dárky

Krásný den přeji, 

přesně za týden je Valentýn a jelikož jsem si říkala, že je to asi nejvhodnější chvíle napsat nějaký článek týkající se tohoto tématu, tak jsem se rozhodla, že se nad tímto svátkem trošičku zamyslím a také vám sem nasdílím dva parfémy, které by se zrovna k této příležitosti hodily. 

Na začátek musím říct, že si nemyslím, že by zrovna tento den měl být dnem dárků a jediným dnem lásky v roce, to rozhodně ne. Jsem zastáncem toho, že by takový speciální den měl být prostě pořád a měli bychom si uvědomit, jak je pro nás náš partner (partnerka, rodiče, děti = kdokoliv) důležitý a nebrat ho jako jistotu, on tu totiž zítra nemusí být (znáte to = pláchne za jinou, špatně se vyspí a je konec atd. atd. 🙈🙉), takže bychom měli každou chvíli prožít maximálně. Musím se přiznat, že jsem snad Valentýna nikdy v životě neslavila. To, že mi dal nějaký ctitel růži se stalo, ale jinak jsem tak maximálně, a to naposledy ve školce mamce vyráběla skládací srdíčko, a to je asi tak všechno. Letos to nebude jinak, asi mě to ani nemrzí, jako svátek se mi ale kvůli tomu Valentýn nezhnusil, naopak mi přijde strašně fajn, že si lidé dokáží najít důvod pro to, aby mohli zase něco slavit, protože například v takovém Španělsku jsou tyto dny velkou událostí a lidé se prostě baví a umí se bavit.

Nicméně, abych tu nefilozofovala dlouho, tak bych vám ráda pověděla, co bych na Valentýna chtěla dělat a také, co bych si přála dostat od přítele, kdybych ho měla. V prvé řadě bych si asi vybrala nějaký výlet. Určitě bych chtěla celý den strávit v klidu a na nějakém krásném místě. Například by se mi líbila vyhlídka Máj, anebo Šumava. Určitě by mi nevadil výlet třeba do Prahy, kde bychom strávili celý den v kavárnách 😁. Asi to není moc originální, ale 1 den na velké věci prostě nestačí, pokud nejste Hermiona. Asi nakonec by se mi líbilo kino, večeře, vana, povídání. Není to nic extra, ale v únoru a ve všední den na který Valentýn letos spadá není, co moc závratnýho vymýšlet. 

A co dárky? Zaměřím se na vůně, protože si myslím, že se chlapům i ženám dostáváme pod kůži právě svojí vůní, jak řekl jeden známý vztahový coach, takže by i dle mého názoru měla mít žena vytipovanou nějakou tu vůni, která sedí k její osobnosti. Samozřejmě, že můžeme mít i 3 parfémy, protože každá vůně se hodí na jiný druh události, část dne či příležitost. Já se musím přiznat, že jsem vůněmi posedlá. Někdy si ze mě kamarádky dělají srandu, že rozeznám vůně i na ulici a opravdu to tak je. Samozřejmě, že ne všechny. Já momentálně vlastním 3 parfémy - Giorgio Armani - Si, Marc Jacobs - Eau So Fresh a Avon - Celebré. Tyto tři vůně jsou moje stálice a už ke mně svým způsobem patří, protože když si ke mně někdo přivoní, tak si mě podle těchto vůní vybaví. 

Giorgio Armani - Si

Pokud bych vám tedy já měla doporučit nějaký sexy a neodolatelný parfém pro ženu, tak by to byl právě Armani - Si. Je to naprosto neodolatelná, těžší, sexy, rafinovaná, dlouho vonící, pronikající, hravá, smyslná vůně pro osobitou ženu a voní mužům! Taková světoznámá La Vie est Belle třeba mužům ani právě tolik nevoní, a to patří mezi topky vůní. Samozřejmě je to individuální, každému z nás voní něco jiného. Pokud chcete zvolit spíše lehčí vůni, tak vám doporučuji vyzkoušet Marca Jacobse - Eau So Fresh, protože to je lehoučká, květinová, svěží, nesladká vůně. 


Daisy - Eau So Fresh

Já osobně všechny svoje parfémy a toaletky nakupuji jedině na www.notino.cz, kde teď mají mimochodem i Valentýnské slevy, takže se tam neváhejte podívat, anebo tam nějak šikovně nasměřujte svého partnera. 

A co vy a vůně? která se vám líbí nejvíce? Já si chci k narozeninám koupit parfém od Hermes - L'absolut, anebo mi teď voní ta nová verze od Loewe. 

10 komentářů:

 1. So nice and interesting post, darling! Like it so much! Great perfumes, love them.
  Enjoy in a day, darling!♥

  Visit my blog

  OdpovědětVymazat
 2. My sice svátek sv. Valentýna neslavíme, protože my Češi a Slováci máme První Máj, ale tipy jsou to dobré, proč ne.

  OdpovědětVymazat
 3. Jako malá jsem také vyráběla srdíčka, pak to přešlo v období, kde většina spolužaček dostalo na Valentýna dopisy a já nic... od té doby jsem pravidelně na Valentýna sledovala horor Můj krvavý Valentýn, nebo si pouštěla píseň bloody Valentyne. Ani s prvním přítelem jsme ho neslavili a s mým aktuálním jsem se jednou o to pokoušela, ale nevyšlo to. Není na to. :) Nicméně bych chtěla alesň o víkendu - "jakoby v rámci Valentýna" si někam zajít, protože je běžně přes týden pryč a obědvá po restauracích a tak se mnou do podniku nechce, takže alespoň v rámci takové příležitosti si jít sednout, udělat na něj oči a ukecat ho :D.! Jinak Valentýn už nějak neprožívám.
  A ty vůně, Si znám podle čuchu a voní úchvatně, tu druhou vůbec neznám.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahah zajímavý :). Ten horor jsem viděla taky :D. Jinak teda to máme úplně stejně.

   Vymazat
 4. Si jsem asi před týdnem úplně do mrtě vypotřebovala :-( teď mám La Vie Est Belle od Lancome a to je moje srdcovka. Mám už asi třetí flakonek a pořád mě ta vůně neomrzela :-) možná je ještě o chlup voňavější než Si :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně ta La Vie Est Belle moc nevoní teda, ale jakoby věřím, že mnoho lidí ji má rádo. Si je božská :)

   Vymazat
 5. S Armani Si s tebou musím souhlasit, je to skvělá, má oblíbená, vůně!:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Vybrala jsi úžasné vůně! Si je prostě dokonalá...:D.

  Windy pink style


  OdpovědětVymazat
 7. Krásné vůně ♥ Skvělý výběr

  SmileThess

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!