PROFIL

Vítej na mém blogu věnovaném kosmetice, módě, cestovní a životním stylu hlavně. Vše, co tu najdeš mě baví a proto se o to chci podělit i s tebou a dalšími čtenáři. Doufám, že si u mě každý najde kousek něčeho zajímavého. Ráda odpovím na každý dotaz a příjmu kritiku, pokud je vhodně formulovaná. 

Asi brzy zjistíš, že nejvíce píši o rtěnkách a lacích na nehty, protože je mám velmi ráda. Snažit se však budu i o módní část, protože ta ke kosmetice patří. Největším koníčkem je ale DIY - Do It Your Self aneb Udělej si sám, což jsou věci vyrobené doma, ať už kosmetika nebo cokoliv v interiéru domu atd. Kromě toho mě také baví cestování a jelikož mám jednou nohou našlápnuto ve Francii, tak u mne budeš moci najít spoustu informací o této krásné zemi a samozřejmě i dalších, které se chystám navštívit. Posledním hlavním tématem bude fitness a zdravý životní styl a vaření, které mě opravdu moc baví. Ráda se stravuji dobře a zdravě, poměrně často sportuji a snažím se žít v souladu s přírodou :). 

Co se kosmetiky týče, tak bych jen ráda uvedla, že si vybírám produkty na problematickou a mastnou pleť a to samé i na vlasy. Momentálně se snažím obměňovat běžnou pečující kosmetiku za kosmetiku kvalitnější, bez silikonů a plných chemie. Ne vždy to jde, ale snaha je na místě. 

Užij si čtení mého blogu a ráda tě tu uvidím znovu. 

Tvoje Beauty Pusinka 


2 komentáře:

 1. Hello doll.
  I really like reading your blog. It would mean a lot to me if you would take a minute and check my blog and follow: Nika's Beauty Land

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hi Nika, thank you so much! I have already been on your blog. I like reading it too.;)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář ! Thank you for your comments!